RU

"Українські отамани" подали протест на суддівство бою Берінчіка

17.04.2013, 14:12
Денис Берінчик програв сумнівним рішенням суддів
Керівництво команди "Українські отамани" подало протест на рішення суддів поєдинку Денис Берінчик - Бранимир Станкович, який відбувся в рамках першого півфіналу Всесвітньої серії боксу. Про це заявив генеральний директор команди Дмитро Гайструк.

Станкович, який представляє команду "Італійські громи",  виграв рішенням суддів з мінімальною перевагою - 48:47 на всіх трьох суддівських картках. Перед вирішальним п'ятим раундом бою рахунок був рівний і у вирішальному раунді Берінчик бив точніше, але судді віддали перемогу господареві рингу.

"Правила Всесвітньої серії боксу чітко не обмежують час подачі апеляції після матчу, так що ми мали можливість подивитися бій Дениса Берінчика кілька разів і максимально об'єктивно сформувати звернення. У понеділок було подано апеляцію щодо результатів поєдинку Дениса Берінчика і БранимираСтанковича. Остаточне рішення суддів було опротестовано. Ми вже отримали попередню відповідь - керівництво WSB створило комісію з трьох висококомпетентних представників для розгляду нашої заяви. Рішення щодо апеляції буде винесено перед повторним півфіналом, який відбудеться в п'ятницю, 19 квітня. Ми з нетерпінням чекаємо і сподіваємося, що комісія WSB зможе справедливо прийняти рішення про перегляд результатів бою Дениса, і не брати до уваги сторонні фактори, тобто керуватися у своїх рішеннях лише офіційними правилами WSB. У будь-якому випадку, навіть якщо протест на рішення суддів буде відкинутий, у нас є всі шанси для виходу у фінал: у ринг вийдуть сильні боксери і підтримка у нас хороша. Команда дуже рішуче налаштована на реванш "- сказав Гайструк.

Нагадаємо, у першому півфіналі тиждень тому "Українські отамани" програли в Італії з рахунком 1:4. Таким чином, для виходу у фінал нашій команді потрібно перемагати з рахунком 5:0. У разі перемоги з рахунком 4:1 буде призначений додатковий бій. Решта результатів виводять у фінал італійців.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини