RU

"Українські отамани" не можуть потрапити на бій у США

21.02.2013, 16:44
010040cacb3f76ebc599b7d5cc03705e.jpg
На сьогодні в США була запланована офіційна процедура зважування та прес-конференція, присвячена матчевій зустрічі дев'ятого кола третього сезону Всесвітньої серії боксу між "Українськими отаманами" і "Американськими нокаутами".

Як повідомляє прес-служба Федерації боксу України, внаслідок неотримання віз українською командою, українські боксери досі залишаються в Україні. Таким чином, матчева зустріч між командами опинилася під загрозою зриву.

"Ми обговорили цю ситуацію з керівництвом WSB, і в залежності від обставин буде прийнято остаточне рішення. У будь-якому випадку матч відбудеться завтра, як і було заплановано, або найближчим часом. Наша команда, Федерація боксу України, АІBA, керівництво американської команди доклали максимум зусиль, щоб наші боксери вчасно отримали візи. Але ми не можемо впливати на рішення консульства. Сподіваємося, що матч все ж відбудеться найближчим часом і "отамани" знову покажуть хороший бокс", - сказав генеральний директор "Українських отаманів" Дмитро Гайструк.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини