Українка виграла етап Кубка світу з плавання з рекордом Європи

12.08.2013, 11:48
Українка виграла етап Кубка світу з плавання з рекордом Європи - Фото
Дарина Зевіна (фото - noc-ukr.org)
На етапі Кубка світу з плавання у Берліні українська плавчиха Дарина Зевіна виграла 200-метрівку на спині з рекордом Європи - 2.00,81. Про це повідомляє прес-служба НОК України.

Українка на секунду обійшла учасницю Олімпійських ігор австралійку Белінда Хокінг. Інша австралійка, дворазова чемпіонка Олімпійських ігор Емілі Сібом, яка фінішувала третьою, відстала від Зевіної на дві секунди.

Нагадаємо, що Зевіна виграла 200-метрівку і на першому етапі Кубка світу в Ейндховені. Тоді українка фінішувала на своїй коронній дистанції, показавши час 2:02.04.