Українка Харлан визнана кращою фехтувальницею світу

26.11.2013, 15:47
Українка Харлан визнана кращою фехтувальницею світу - Фото
Ольга Харлан (фото - ЕРА)
Міжнародна федерація фехтування (FIE) визнала Олімпійську чемпіонку Ольгу Харлан найкращою шаблісткою світу за підсумками сезону. Відповідну нагороду українка отримає 29 листопада в Парижі, де відбудеться конгрес FIE, приурочений до 100-річчя організації.

У серпні 2013 року на світовій першості з фехтування Харлан вперше в своїй кар'єрі виграла золоту медаль в особистому заліку, а також отримала звання чемпіонки світу в командному виступі. Крім того, на чемпіонаті Європи українка перемогла в індивідуальній першості і разом з колегами по збірній виграла срібну медаль у командних змаганнях.

Крім Харлан нагороди FIE отримають шпажисти Анна Марія Бранза (Румунія) і Рубен Лімардо Гаскон (Венесуела), рапіристи Аріанна Ерріго (Італія) і Андреа Кассара (Італія), а також шабліст Веніамін Решетніков з Росії.