Українець здобув перемогу на етапі Кубку світу з плавання

04.11.2015, 12:17
Українець здобув перемогу на етапі Кубку світу з плавання - Фото
Михайло Романчук (фото - xsport.ua)
Український плавець Михайло Романчук завоював золото етапу Кубка світу з плавання, який відбувся в Досі (Катар). Про це йдеться на офіційному сайті Кубка.

Романчук фінішував першим на дистанції 1,5 тисячі метрів вільним стилем, подолавши відстань за 15 хвилин 7,06 секунди. Срібним призером став француз Дамьен Джолі (15:7,97). Бронзу завоював британець Стівен Мільн (15:12,13).

Крім Романчука, українка Дарина Зевіна завоювала на змаганнях бронзу в запливі на 200 метрів на спині. Вона подолала дистанцію за дві хвилини і 11,05 секунд, програвши переможниці - австралійці Емілі Сібом 79 сотих секунди.

Етап проходив в Катарі в Досі і був передостаннім етапом Кубка світу цього року. Прикінцеві змагання цієї серії почнуться 6 листопада в Дубаї.

За матеріалами: xsport.ua

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.