Українець Богдан Бондаренко виборов золото на ЧС у Москві

15.08.2013, 23:47
Українець Богдан Бондаренко виборов золото на ЧС у Москві - Фото
Богдан Бондаренко (фото - EPA)

Український атлет Богдан Бондаренко виборов золоту медаль у змаганнях зі стрибків у висоту на Чемпіонаті світу з легкої атлетики в Москві.

Переможний результат українця склав 2,41 метра.

Вже після того, як він виграв турнір, Бондаренко підняв планку до 2,46 метра, що на сантиметр більше кращого досягнення планети, проте в жодній із трьох спроб не зміг її підкорити.

Ця медаль стала вже другим золотом для команди України на нинішньому чемпіонаті. Перше завоювала українська атлетка Ганна Мельниченко, перемігши у змаганнях з семиборства з підсумковою сумою в 6586 очок. У бігу на 100 метрів з бар'єрами Мельниченко показала другий результат, у стрибках у висоту - п'ятий, у штовханні ядра - восьмий, у 200-метрівці - четвертий, у стрибках у довжину - третій, у метанні списа - шістнадцятий, в бігу на 800 метрів Мельниченко посіла сьоме місце.

Нагадаємо, з 10 по 18 серпня в Москві проходить чемпіонат світу з легкої атлетики.