Україна здобула перше золото на чемпіонаті світу в Москві

14.08.2013, 01:22
Україна здобула перше золото на чемпіонаті світу в Москві - Фото
Ганна Мельниченко (фото - EPA)

Ганна Мельниченко перемогла у змаганнях із семиборства з підсумковою сумою в 6586 очок

У вівторок українська атлетка Ганна Мельниченко завоювала для команди України перше золото на чемпіонаті світу з легкої атлетики, який проходить у Москві.

Українка перемогла у змаганнях із семиборства з підсумковою сумою в 6586 очок. У бігу на 100 метрів із бар'єрами Мельниченко показала другий результат, у стрибках у висоту - п'ятий, у штовханні ядра - восьмий, у 200-метрівці - четвертий, у стрибках у довжину - третій, у метанні списа - шістнадцятий, в бігу на 800 метрів Мельниченко посіла сьоме місце.

Другою у цих змаганнях стала канадка Бріанн Тейса-Ітон (6530 очок), третє місце посіла голландка Дафне Схіпперс (6477 очок).

До цієї перемоги Мельниченко ще не вигравала нагород у змаганнях серед дорослих - вона завоювала лише одну бронзову медаль на чемпіонаті Європи серед юніорів.

Нагадаємо, з 10 по 18 серпня в Москві проходить чемпіонат світу з легкої атлетики.