RU

Україна вибрала логотип для заявки Львова на Олімпіаду-2022

31.01.2014, 09:47
Україна вибрала логотип для заявки Львова на Олімпіаду-2022 - Фото
9bce4862c999a847b06e1a87e4dfd66f.jpg
У Києві презентували логотип заявки Львова на право проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року. Презентація відбулася під час урочистої церемонії проводів олімпійської збірної команди України на Олімпійські ігри-2014 у Сочі.

Логотип вибирали з чотирьох варіантів шляхом голосування на спеціальному сайті. За інформацією організаторів, всього в голосуванні взяли участь майже 60 тисяч жителів України, а логотип-переможець набрав більше 32 тисяч голосів.

Розробники логотипу відзначають, що він гармонійно поєднує в собі відкритість Львова світу,  його багатонаціональність, мультикультурність, і разом з тим - високу толерантність, привітність. " Також в логотипі глибока, давня культура міста і регіону поєднується з надзвичайними природними умовами - унікальними Карпатами, які є невід'ємною частиною історії і сучасності міста", - кажуть творці логотипу.

Нагадаємо, прийняти Олімпіаду-2022 виявили бажання наступні міста: Львів (Україна), Алма-Ата (Казахстан), Пекін (Китай), Краків (Польща), Осло (Норвегія). Серед претендентів був ще й Стокгольм (Швеція), але шведи порахували, що організація змагань - невиправдані витрати. Місто, що прийматиме 24-і зимові Олімпійські ігри, виберуть в липні 2015 року на засіданні МОК у Куала-Лумпурі (Малайзія).

Якщо заявка України переможе, потрібно буде побудувати п'ять льодових палаців (для фігурного катання, хокею (дві споруди), шорт-треку і керлінгу), олімпійське селище, мультимедійний центр, гірськолижні траси і трампліни. Також знадобиться значно поліпшити транспортну інфраструктуру регіону.

За попередньою інформацією, гірськолижні змагання Олімпіади-2022 передбачається організувати у Боржаві, "льодову зону" - у Львові, "снігову" - у Тисовці.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини