Україна офіційно підтвердила свою участь в Олімпіаді-2014

Україна офіційно підтвердила свою участь в Олімпіаді-2014 - Фото
15.02.2013, 13:54

Саме підпис головного олімпійця країни засвідчує те, що національна команда братиме участь у головних стартах чотириріччя

Президент Національного олімпійського комітету України Сергый Бубка підписав офіційний документ, який підтверджує участь нашої країни в XXII зимових Олімпійських іграх 2014 року в Сочі.

7 лютого 2013 в Сочі під час святкування річниці до старту Олімпійських ігор-2014 президент Міжнародного Олімпійського Комітету Жак Рогге вручив офіційне запрошення представникам національних олімпійських комітетів світу для участі в XXII "білої" Олімпіади.

За традицією подібні запрошення отримують всі країни-учасниці міжнародного олімпійського руху. Саме підпис головного олімпійця країни засвідчує те, що національна команда братиме участь у головних стартах чотириріччя.

XXII зимові Олімпійські ігри проходитимуть з 7 по 23 лютого 2014 року в Сочі. Більше 3000 атлетів з 80 країн світу будуть боротися за 98 комплектів нагород у 15 видах спорту.

Українські спортсмени можуть взяти участь у 10 видах спорту: біатлон, лижні гонки, фігурне катання, санний спорт, фрістайл, гірськолижний спорт, сноубординг, стрибки на лижах, лижне двоєборство, шорт-трек.
Популярне