Україна домоглася рекордного результату на Універсіаді-2013

18.07.2013, 09:40
Україна домоглася рекордного результату на Універсіаді-2013 - Фото
Церемонія закриття Універсіади відбулася вчора ввечері (фото - kazan2013.ru)

Збірна України виграла 77 медалей на Універсіаді-2013, яка вчора завершилася в Казані, що стало рекордним показником за всю історію незалежності. До цього кращим показником були 66 медалей, які наші студенти виграли в 2007 році в Таїланді.

На Універсіаді-2013 Україна посіла шосте місце в загальнокомандному заліку, вигравши 12 золотих, 29 срібних і 36 бронзових медалей. За загальною кількістю нагород наша команда розділила третє місце з Китаєм.

Топ-10 кращих команд Універсіади-2013:

країна
золото
срібло
бронза
загальний залік 
1. Росія
155
75
62
292
2. Китай
26
29
22
77
3. Японія
24
28
32
84
4. Південна Корея
17
12
12
41
5. Білорусь
13
13
14
40
6. Україна
12
29
36
77
7. США
11
14
15
40
8. ПАР
7
3
4
14
9. Італія
6
17
21
44
10. Австралія
6
4
6
16

Всі призери збірної України на Універсіаді-2013:

Золоті медалі

Легка атлетика

Віктор Кузнєцов Віктор - потрійний стрибок
Ганна Тітімець - біг 400 м з бар'єрами
Чоловіча команда (Руслан Перестюк, Сергій Смелік, Ігор Бодров, Віталій Корж) - 4х100 м естафета
Жіноча команда (Олеся Повх, Наталія Погребняк, Марія Ремень, Вікторія П'ятаченко) - 4х100 м естафета

Бокс

Дмитро Митрофанов-вагова категорія до 75 кг
Олександр Гвоздик - вагова категорія до 81 кг

Веслування на байдарках і каное

Чоловіча каное четвірка (Віталій Вергелес, Денис Камерилов, Дмитро Янчук, Едуард Шеметило) - 1000 м

Фехтування

Ольга Харлан - шабля

Академічне веслування

Наталія Довгодько - одинак

Спортивна стрільба

Юрій Нікандров - трап
Олена Костевич - пістолет, 25 м

Плавання

Андрій Говоров - 50 м, батерфляй

Срібні медалі

Легка атлетика

Андрій Проценко - стрибки у висоту
Руслан Дмитренко - спортивна ходьба, 20 км
Чоловіча команда (Руслан Дмитренко, Ігор Главан, Назар Коваленко, Іван Лосєв) - спортивна ходьба, 20 км
Світлана Шмідт - 3000 м з перешкодами
Ганна Ярощук - 400 м з бар'єрами

Боротьба на поясах

Дмитро Косенок - вільний стиль, вагова категорія до 62 кг
Олександр Гордієнко - вільний стиль, вагова категорія понад 100 кг

Веслування на байдарках і каное

Чоловіча байдарка четвірка (Євген Карабута, Максим Більченко, Олександр Сенкевич, Ігор Трунов) - 200 м
Чоловіча каное четвірка (Віталій Вергелес, Денис Камерилов, Дмитро Янчук, Едуард Шеметило) - 500 м

Спортивна гімнастика

Чоловіча команда (Петро Пахнюк, Ігор Радивилів, Максим Семянків, Олег Степко, Олег Верняєв) - командний залік

Художня гімнастика

Аліна Максименко - індивідуальні вправи, булави
Ганна Різатдінова - індивідуальні вправи, булави
Жіноча команда (Олена Дмитраш, Євгенія Гомон, Олександра Гридасова, Валерія Гудим, Світлана Прокопова, Вікторія Мазур) - групове багатоборство

Дзюдо

Шушана Гевондян - вагова категорія до 57 кг

Академічне веслування

Чоловіча команда (Антон Холязніков, Віктор Гребенников) - двійка без рульового
Чоловіча команда (Іван Довгодько, Олександр Надтока) - двійка парна
Чоловіча команда (Денис Чорний, Станіслав Чумраев, Іван Юрченко, Василь Завгородній, Віталій Цуркан, Іван Футрик, Дмитро Міхай, Анатолій Радченко, Владислав Нікулін) - вісімка
Чоловіча команда (Андрій Хмара, Станіслав Ковальов) - двійка парна, легка вага

Самбо

Размік Тоноян - вагова категорія понад 100 кг
Олена Куницька - вагова категорія до 48 кг
Інна Черняк - вагова категорія до 52 кг
Олена Сайко - вагова категорія до 60 кг
Луїза Гайнутдінова - вагова категорія до 68 кг

Спортивна стрільба

Жіноча команда (Олена Костевич, Катерина Дьомкіна, Марта Бойчук) - пістолет, 25 м

Плавання

Сергій Фролов - вільний стиль 800 м
Дарина Зевіна - на спині 200 м

Спортивна боротьба

Павло Олійник - вільна боротьба, вагова категорія до 96 кг
Олександр Хоцяновський - вільна боротьба, вагова категорія до 120 кг
Ірина Гусяк - вільна боротьба, вагова категорія до 55 кг

Бронзові медалі:

Боротьба на поясах

Помер Бєлялов - вільний стиль, вагова категорія до 68 кг
Костянтин Тарасов - класичний стиль (кореш), вагова категорія до 70 кг
Леонід Рябчун - класичний стиль (кореш), вагова категорія до 90 кг
Людмила Нікітіна - вільний стиль, вагова категорія до 76 кг

Бокс

Денис Берінчик - вагова категорія до 64 кг

Фехтування

Галина Пундик - шабля
Жіноча команда (Анастасія Івченко, Олена Кривицька, Ксенія Пантелєєва, Анфіса Почкалова) - шпага

Спортивна гімнастика

Ігор Радивилів - опорний стрибок
Олег Верняєв - паралельні бруси
Ігор Радивилів - кільця
Олег Степко - вправи на коні
Олег Верняєв - індивідуальне багатоборство

Художня гімнастика

Ганна Різатдінова - індивідуальні вправи, обруч
Аліна Максименко - індивідуальні вправи, обруч
Ганна Різатдінова - індивідуальні вправи, м'яч
Ганна Різатдінова - індивідуальні вправи, багатоборстві
Жіноча команда (Олена Дмитраш, Євгенія Гомон, Олександра Гридасова, Валерія Гудим, Світлана Прокопова, Вікторія Мазур) - групові вправи, 10 булав
Жіноча команда (Олена Дмитраш, Євгенія Гомон, Олександра Гридасова, Валерія Гудим, Світлана Прокопова, Вікторія Мазур) - групові вправи, "3 +2"

Дзюдо

Артем Харченко - вагова категорія до 66 кг
Марина Черняк - вагова категорія до 48 кг
Єлизавета Каланіна - абсолютна вагова категорія

Академічне веслування

Сергій Гуменний - одинак
Жіноча команда (Ганна Кравченко, Олена Буряк) - двійка парна
Жіноча команда (Катерина Шеремет, Ілона Романеску, Євгенія Німченко, Дар'я Верхогляд) - четвірка без рульового

Самбо

Михайло Ілітчук - вагова категорія до 57 кг
Михайло Черкасов - вагова категорія до 100 кг

Спортивна стрільба

Жіноча команда (Дарина Шаріпова, Євгенія Борисова, Тетяна Тарасенко) - гвинтівка лежачи, 50 м

Плавання

Андрій Говоров - вільний стиль 50 м
Сергій Фролов - вільний стиль 1500 м

Боротьба

Дмитро Пишков - греко-римська боротьба, вагова категорія до 74 кг
Жан Беленюк - греко-римська боротьба, вагова категорія до 84 кг
Василь Шуптар - вільна боротьба, вагова категорія до 60 кг
Семен Радулов - вільна боротьба, вагова категорія до 66 кг
Марія Лівач - вільна боротьба, вагова категорія до 48 кг
Юлія Благиня - вільна боротьба, вагова категорія до 51 кг
Аліна Стадник - вільна боротьба, вагова категорія до 67 кг

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса