Українці здобули вже 23 медалі Паралімпіади-2008

09.09.2008, 16:17

Українець Андрій Калина виграв золоту нагороду Паралімпіади-2008 у змаганнях із плавання на дистанції 100 м брасом (SB8). Із результатом 1:07:01 він встановив новий світовий рекорд.

Українка Олена Акопян виграла бро

Українка Олена Акопян виграла бронзову нагороду у змаганнях із плавання на дистанції 200 м вільним стилем (S5). Результат нашої плавчині – 2:52:51.

Бронза також дісталася дзюдоїсту Миколі Ливицькому у ваговій категорії до 100 кг.

Таким чином в активі української збірної вже двадцять три медалі, серед яких 8 золотих, 5 срібних та 10 бронзових. У неофіційному медальний заліку наша команда займає 4-е місце.