Українці здобули іще сім медалей Паралімпіади-2008

09.09.2008, 14:20

Українські спортсмени вибороли іще сім нагород Парадімпіади-2008, із них три золоті, одна срібна і три бронзові. Таким чином у скарбничці збірної України уже 20 паралімпійських медалей.

Українка Лідія Соловйова виграла золоту нагороду у змаганнях із пауерліфтингу у ваговій категорії до 40 кг. Вона підняла вагу у 100 кг і випередила найближчу суперницю на 5 кг.

Світовий рекорд і золото завоювала Інна Дяченко у бігові на дистанції 100 м. Її результат - 13.43.

Світовий рекорд у змаганнях із плавання на дистанції 200 м вільним стилем (S3) встановив Дмитро Виноградець. Він проплив цю відстань за 3:22.98.

Срібло виграв Олександр Мащенко у змаганнях із плавання на дистанції 100 м батерфляєм (S11). Його результат - 1:04.08. Бронзу тут завоював ще один українець Віктор Смирнов.

Бронзову медаль Україні також приніс Антон Стабровський на дистанції 100 м батерфляєм, але у класі S12. Ще одна бронза на рахунку Юлії Волкової у змаганнях із плавання на дистанції 100 м батерфляєм (S12).

Нагадаємо, раніше українці завоювали тринадцять нагород Паралімпіади-2008.