Українці завоювали три "срібла" на Паралімпіаді-2008

08.09.2008, 10:12

6 вересня у Пекіні стартували 13-і Паралімпійські ігри. Збірна України вже виборола три срібні медалі.

У неділю Дмитро Виноградець фінішував другим у змаганнях із плавання на дистанції 100 м вільним стилем (S3), пок

У неділю Дмитро Виноградець фінішував другим у змаганнях із плавання на дистанції 100 м вільним стилем (S3), показавши час - 1:35.65. Ще одну срібну медаль приніс Україні Дмитро Крижановський, який також на 100-метрівці вільним стилем (S5) став другим - 1:12.73.

А сьогодні вранці скарбничка збірної поповнилася третім "сріблом". Іван Киценко був другим у секторі для потрійного стрибка (F12). Його результат - 15 м 24 см.