Українська біатлоністка виграла "бронзу" чемпіонату світу

Українська біатлоністка виграла "бронзу" чемпіонату світу - Фото
09.03.2011, 17:30

Українська біатлоністка Віта Семеренко (на фото) завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу з біатлону в російському Ханти-Мансійську. Українка подолала дистанцію індивідуальної гонки на 15 км за 50 хвилин, допустивши три промахи на чотирьох вогневих рубежах.

Золоту медаль виграла шведка Хелена Екхольм, закрила всі мішені на чотирьох вогневих рубежах. "Срібло" дісталося представниці Німеччини Твані Бахман. Зазначимо, що у першій двадцятці фінішували ще дві українки - Віта Семеренко і Наталія Бурдига.