Українські важкоатлети завоювали "срібло" і "бронзу" на чемпіонаті світу

30.11.2009, 08:40

У південнокорейському місті Кояне закінчився чемпіонат світу з важкої атлетики. Два українських спортсмени завоювали там 5 медалей.

Як повідомляє iSport.ua, у ваговій категорії понад

Як повідомляє iSport.ua, у ваговій категорії понад 105 кг українець Артем Удачин, завоювавши мале "срібло" в поштовху, зумів за підсумками двоєборства піднятися на другу сходинку п'єдесталу пошани. Артем "віддав" золоту медаль господарю змагань - південнокорейському важкоатлету Єну Квон Ану, який показав однаковий підсумковий результат з українцем тільки через те, що вага нашого спортсмена була більшою на 16,67 кг.

Бронзова медаль у двоєборстві дісталася ще одному нашому співвітчизникові Ігорю Шемечку, який після ривка посідав першу позицію.

У результаті двом українським важкоатлетам вдалося завоювати в сумі 5 медалей - 2 малих "срібла" в ривку і поштовху, мале "золото" в ривку і "срібло" з "бронзою" в двоєборстві.