RU

Українські стадіони до Євро-2012 будуть готові через рік

26.05.2010, 15:50

До осені 2011 року до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року будуть готові всі стадіони. Про це сьогодні заявив журналістам Віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Б.Колесніков зазначив, що на сьогодні готовність НСК "Олімпійський" у Києві становить близько 50%, вже повністю розроблено графік робіт, до осені 2010 року можна буде побачити майже готове вантове покриття, обробні роботи займуть зиму і весну, в березні 2011 року почнуть приживляти натуральний газон. "Ми сподіваємося вже у липні наступного року зіграти перший матч на київському стадіоні", - сказав він.

Щодо стадіону у Львові Б.Колесніков зазначив, що останні півроку роботи там практично не велися. "Ми замінили підрядника і на сьогодні вже почалися монтажні роботи…немає жодного сумніву, що у вересні 2011 року стадіон буде здано в експлуатацію", - наголосив Віце-прем'єр.

Щодо стадіону у Харкові, Б.Колесніков повідомив, що арена не повністю відповідає вимогам УЄФА з безпеки, через недостатню кількість виходів і входів для евакуації глядачів. "Уряд виділив 137 млн. грн. і керівництво "Металіста" обіцяє буквально до осіннього сезону побудувати додаткові виходи і стадіон буде готовий", - сказав він.

Новий стадіон у Донецьку, за словами віце-прем'єра, питань не викликає. "Донбас Арена" в обговоренні не має потребу", - зазначив Б. Колесніков.

Борис Колесніков: біографія та добірка новин>>>

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини