RU

Українські олімпійці одержали нову форму

16.07.2008, 17:12

Сьогодні відбулася презентація офіційної спортивної форми Олімпійської збірної України на Іграх XXIX Олімпіади. Наші атлети екіпіруються у форму компанії "Nike".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Національного олімпійського комітету України, під час презентації голова НОК України Сергій Бубка зауважив: "Сьогодні спорт вийшов за межі суто спортивних змагань. На аренах ведеться боротьба новітніх технологій, іноді саме якість спортивного обладнання, інвентаря або форми відіграє вирішальну роль. Ця форма є унікальною та відповідає всім сучасним вимогам".

Під час пошиття форми "Nіke Swіft Suіt" для легкоатлетів олімпійської збірної України використовувалася технологія спеціального покрою, за якої бічні шви зсунуто на спину. Це дозволило поліпшити аеродинамічні показники. Терморегуляція у ній відбувається за рахунок сітчастих вставок на ділянках тіла з підвищеним потовиділенням. Увесь одяг виготовлено з високоякісного матеріалу, який зменшує опір, що дозволяє спортсмену виграти близько 0,02 секунд за 100 метрів.

Під час виготовлення взуття використовувалася технологія "Flywіre", що дозволило "Nіke" створити надлегке та міцне взуття й до мінімуму зменшити кількість матеріалу, який використовується для верху моделей. Завдяки цій технології шиповка для бігу тепер має вагу 93 грами. До того ж, взуття членів Олімпійської збірної України створювалося з використанням технології "Lunarlіte" з матеріалу "Lunar Foam". Це високорекреаційна та пружна еластична піна, яка розподіляє силу тиску у межах значно більшої площі, таким чином, атлети не концентрують тиск в одному місці.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини