Українські гімнасти здобули чотири медалі чемпіонату Європи

06.04.2009, 14:59

Українські спортсмени завоювали чотири медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який минулими вихідними завершився у Мілані.

Яна Дем'янчук у вправах на колоді показала найкращий результат набравши 14.775 балів і стала чемпіон

Яна Дем'янчук у вправах на колоді показала найкращий результат набравши 14.775 балів і стала чемпіонкою континентальної першості. Ганна Калашник в опорному стрибку виграла "бронзу" (14.275).

Олександр Воробйов у вправі на кільцях з сумою 15.600 став срібним призером. Другу бронзову медаль до скарбнички української збірної приніс Микола Куксенков на перекладині (14.925).