Українки виграли "золото" і три "срібла" на чемпіонаті Європи з боксу

21.09.2009, 10:59

Українка Тетяна Коб виграла золоту медаль чемпіонату Європи з боксу, який у неділю завершився у Миколаєві. У фінальному поєдинку в категорії 51 кг наша спортсменка перемогла шведку Шипру Нельсон з рахунком 4:2.

Ще т

Ще три українки програли фінальні поєдинки і завоювали срібні медалі. У категорії 54 кг Іванна Крупеня з рахунком 3:8 поступилася представниці Польщі Кароліні Михальчук. У ваговій категорії 57 кг Юлія Циплакова програла росіянці Софії Очигаві - 0:14. Лілія Дурнєва в категорії 75 кг не змогла перемогти росіянку Ірину Синецьку - 3:8.

Бокс: добірка новин>>>