Україна завоювала четверте срібло Олімпіади

19.08.2008, 13:38

Українець Василь Федоришин завоював срібну медаль у змаганнях із вільної боротьби у ваговій категорії до 60 кг. У фіналі наш спортсмен програв росіянинові Мавлету Батірову із рахунком 1:3. Це сімнадцята медаль Олімпіади-2008 для збірної України.

1/8 фіналу

Василь Федоришин (Україна) - Майк Задік (США) - 3:0

1/4 фіналу

Василь Федоришин (Україна) - Базар Базаргуруєв (Киргизстан) - 3:1

1/2 фіналу

Василь Федоришин (Україна) - Кенічі Юмото (Японія) - 4:2

Нагадаємо, раніше збірна України завоювала на Олімпіаді шістнадцять медалей.

Наталія Добринська виграла золото у змаганнях із семиборства. Ще одна українка Людмила Блонська завоювала срібло у цій дисципліні.

Олександр Петрів здобув золото у швидкісній стрільбі з пістолету із 25-метрової дистанції, встановивши новий Олімпійський рекорд.

Віктор Рубан виграв золото у змаганнях зі стрільби з лука.

Артур Айвазян завоював золоту медаль у стрільбі з гвинтівки на 50 м в положенні лежачи.

Українська жіноча команда з фехтування на шаблях у складі Ольги Харлан, Олени Хомрової, Ольги Жовнір та Галини Пундик завоювала золоті медалі.

Юрій Сухоруков виборов срібну медаль у змаганнях зі стрільби із дрібнокаліберної гвинтівки на 50 м.

Ольга Коробка завоювала срібну медаль у змаганнях із важкої атлетики у ваговій категорії понад 75 кг.

Олена Антонова виграла бронзову медаль у змаганнях з метання диска.

Олександр Воробйов виграв бронзову медаль у змаганнях зі спортивної гімнастики у вправах на кільцях.

Велогонщиця Леся Калитовська здобула бронзову медаль в індивідуальній гонці переслідування.

Ірина Мерлені виграла бронзову медаль у змаганнях з вільної боротьби у ваговій категорії 48 кг.

Армен Варданян завоював бронзову медаль у змаганнях із греко-римської боротьби в категорії до 66 кг.

Наталя Давидова виграла бронзову медаль у змаганнях із важкої атлетики у ваговій категорії до 69 кг.

Український дует Ілля Кваша/Олексій Пригоров завоював бронзу у синхронних стрибках із 3-метрового трампліну.

Роман Гонтюк виграв бронзову медаль із дзюдо у ваговій категорії до 81 кг.