Україна - Швеція: напередодні

09.02.2011, 10:15
Україна - Швеція: напередодні - Фото

Національна збірна України з футболу сьогодні зіграє фінальний матч міжнародного турніру "Cyprus Cup", що проходить на Кіпрі. Суперником нашої команди буде збірна Швеції. Початок гри о 20:30 за київським часом, пряма трансляція на телеканалі "Інтер".

Перед стартом турніру тренер нашої команди Юрій Калітвінцев заявив, що дасть зіграти всім футболістам, викликаним у збірну, тому сьогодні варто чекати кардинальних змін порівняно з вчорашньою грою. Ймовірно, місце у воротах займе герой серії пенальті з Румунією Олександр Шовковський. У захисті очікується поява Тараса Михалика, Олександра Романчука і Артема Федецького. У середній лінії з перших хвилин можуть вийти Андрій Ярмоленко і Руслан Ротань, що зіграв вчора по 20 хвилин, а також Денис Олійник. У нападі, швидше, вийдуть Марко Девіч і Артем Кравець, адже Артем Мілевський відбігав вчора весь матч.

Декілька слів скажемо про сьогоднішнього суперника українців. Збірна Швеції, яка виступає, до речі, як і ми у жовто-синій формі, вчора впевнено переграла команду Кіпру з рахунком 2:0. Обидва м'ячі були забиті ще у першому таймі - відрізнилися Хюсен і Берг. Перший гол був забитий після навісної подачі у штрафну, з якими вчора у наших захисників були великі проблеми. Ну а те, що будь-яка скандинавська збірна добре грає на "другому поверсі", навіть не варто нагадувати.

Футбол: добірка новин>>>