RU

Україна і Польща створили робочі групи для підготовки до Євро-2012

19.09.2008, 16:00

Україна і Польща створили 11 міжурядових робочих груп в рамках спільної підготовки чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це стало відомо сьогодні на засіданні керівників Національного агентства України з підготовки чемпіонату Європи з футболу 2012 року, уряду республіки Польща і польського агентства "PL-2012".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, на засіданні йшлося про уніфікацію звітності обох країн, що приймають Євро-2012, перед UEFA про виконану роботу і координацію діяльності робочих груп. "Перше і головне для нас поки – це звітність, її зміст і форми у всіх напрямах діяльності. Періодичність звітності, уніфікація стандартів і обмін звітами", - сказав голова Нацагентства України з підготовки Євро-2012 Євген Черовненко.

Другим питанням засідання, за його словами, є визначення функцій і статусу офіцера зв'язку – "людини, яка має день і ніч бути координатором між нами" (Нацагентством України і його польським аналогом "PL-2012" – ред.).

11 міжурядових робочих груп створюються з української і польської частин на паритетній основі і до їх складу увійшли фахівці відповідного профілю.

Своє задоволення досягнутими домовленостями висловив і міністр спорту і туризму Польщі Мирослав Джевецький. "Я радий, що ми перейшли до конкретної роботи, тому що саме діяльність робочих груп і є ключем нашого успіху 2012 року", - сказав він.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Стратегічна рада UEFA не позбавить Україну права провести фінальну частину Євро-2012.

Про підготовку до Євро-2012 >>>

Досьє на Євгена Червоненка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини