RU

Україна підготує тільки 17 спортсменів до Олімпіади-2010

24.12.2008, 13:40

Україна до зимової Олімпіади у Ванкувері 2010 року буде готувати тільки 17 спортсменів. Про це заявив віце-президент Національного олімпійського комітету Володимир Бринзак в інтерв'ю газеті "Дело".

Міністр з питань сім'ї, молоді і спорту України Юрій Павленко раніше заявляв, що, незважаючи на фінансову кризу, буде знайдено гроші на фінансування підготовки спортсменів в тих видах, які можуть принести медалі на Іграх у Ванкувері. Де знайдуть ці гроші, поки невідомо, але вже обрано п'ятірку пріоритетних дисциплін. До них належать біатлон, а також фігурне катання, санний спорт, лижні гонки і фрістайл.

"Правильніше сказати не п'ятірка, а 17 спортсменів, які будуть готуватися на Ванкувер. Просто було відібрано по одній-дві людини з всієї федерації", - пояснив В. Бринзак.

Він відзначив, що цих спортсменів визначали за результатами, які вони демонстрували раніше, і за тими прогнозами, в зв'язку з якими вони реально претендують на медалі, навіть теоретично. Передбачається, що на підготовку спортсменів буде залучено гроші держави, а також, за словами В. Бринзака "спонсорів, друзів, компаній, своїх кишень".

На питання, що буде з іншими видами спорту Бринзак нагадав, що НОК виділив мільйон гривень на олімпійські види спорту, більше того, на січень буде виділено ще 3,5 мільйони. "Але це не наші гроші, а позичені, - уточнив він. - Це не бюджетні гроші, ми накопичили те, що залишилося від спонсорських вливань".

В. Бринзак нагадав, що два роки тому на зимовій Олімпіаді у Турині українська збірна завоювала тільки дві бронзові нагороди і зайняла 26-е загальнокомандне місце.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські спортсмени можуть виграти більше 80 ліцензій для участі у ХХІ зимових Олімпійських іграх 2010 року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини