RU

UEFA високо оцінила підготовку Львова до Євро-2012

23.07.2008, 10:05

Спілка європейських футбольних асоціацій (UEFA) в черговий раз оцінила ризики реалізації проектів щодо підготовки українських та польських міст до Євро-2012. Згідно з новими даними UEFA, Львову пред'явили найменше претензій стосовно готельного господарства міста, рівень та перспективи розвитку якого оцінюються як один з найкращих в Україні.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Львівської міської ради, Львів став єдиним українським містом, що перебуває поза червоною (вище) зоною ризику у плані підготовки готельної інфраструктури. Львів також є єдиним з українських міст, аеропорт якого повністю буде відповідати вимогам UEFA після реалізації всіх планів з його розвитку. Крім Львова таким нормам будуть відповідати також Варшава, Гданськ, Познань, Хожув та Краків.

Згідно з даними експертів UEFA з питань інфраструктури найвагомішим наслідком Євро-2012 в транспортній галузі може стати об'єднання автобану Кракова та Львова. Щодо нового стадіону, то в UEFA є питання до визначення девелопера проекту і підписання з ним відповідної угоди.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко підписав Указ "Про невідкладні заходи з підготовки та проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини