RU

Учасників Євро-2012 уже перевіряють на допінг

25.05.2012, 16:43
Учасників Євро-2012 уже перевіряють на допінг - Фото
Фото: ЕРА
Перед фінальною стадією Євро-2012 УЄФА реалізує програму внетурнірних антидопінгових перевірок, яка передбачає аналіз зразків крові і сечі, зібраних серед всіх збірних континентальної першості. Про це повідомляє офіційний сайтУЄФА.

В даний момент офіцери УЄФА з допінг-контролю (ОДК) без попереднього попередження відвідують тренувальні табори команд і стежать за дотриманням справедливості на турнірі шляхом відлову футболістів, які можуть застосовувати заборонені препарати.

Під час кожного візиту ОДК процедуру допінг-контролю проходять десять гравців від кожної збірної. Всі зразки, зібрані в передтурнірний період, будуть перевірені Всесвітнім антидопінговим агентством в акредитованих лабораторіях за допомогою найсучасніших методів, які були розроблені спільно з провідними фахівцями в міжнародному науковому антидопінговому співтоваристві.

Передтурнірний етап є доповненням до системи турнірних і внетурнірних перевірок, які будуть вестися під час фінального турніру в Польщі та Україні. Допінг-проби будуть братися після кожного з 31 матчів чемпіонату. Команди гравців піддадуться також перевіркам без попередження в період між поєдинками.

До команд, які не нададуть точну інформацію, і до футболістів, про відсутність яких не буде повідомлено в УЄФА, можуть бути застосовані дисциплінарні санкції відповідно до Антидопінгових правил УЄФА.

Спецпроект "Чемпіонат Європи з футболу 2012"
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини