RU

У списку суддів Євро-2012 - двоє українських рефері

28.03.2012, 12:27
У списку суддів Євро-2012 - двоє українських рефері - Фото
Олександр Войтюк (Фото: ukraine2012.gov.ua)
Європейський футбольний союз визначився з повними складами суддівських бригад, які будуть працювати на матчах фінальної стадії чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Крім того, для кожної команди арбітрів визначений третій додатковий помічник з тієї ж країни. У разі необхідності він буде готовий замінити будь-якого зі своїх колег.

Як повідомляє інфоцентр Україна-2012, також УЄФА склав так званий резервний список асистентів арбітрів, до якого увійшли чотири судді. Серед них - український лайнсмен, арбітр ФІФА Олександр Войтюк із Запоріжжя. Зазвичай цей суддя допомагає на лінії одеситу Віктору Швецову, який потрапив в список рефері Євро-2012 в якості четвертого арбітра.

Слід зазначити, що на першості континенту буде продовжено експеримент з двома додатковими помічниками арбітра, які будуть розташовуватися за воротами команд. У їх число увійшли такі відомі в Європі рефері як італійці Паоло Тальявенто й Джанлука Роккі, англійці Мартін Аткінсон і Марк Клатенбург, німець Флоріан Майєр, іспанець Давид Фернандес Борбалан.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини