RU

У податкової немає претензій до Андрія Шевченка

14.08.2012, 15:43
У податкової немає претензій до Андрія Шевченка - Фото
aad62d4c694edb29b5cd57c2515fb89f.jpg
Екс-футболіст київського "Динамо" Андрій Шевченко за 2011 рік заплатив понад 1 млн.грн. податків. Про це повідомив сьогодні начальник управління оподаткування фізичних осіб Державної податкової служби України Ігор Козлов.

"Всі футболісти київського "Динамо" подали декларації, і сума до сплати склала більше 15 млн.грн. Це на 5 млн.грн. більше, ніж у минулому році. У тому числі і Андрій Шевченко заплатив понад 1 млн.грн. податків" , - сказав Козлов, слова якого наводить МінПром.

У свою чергу голова ДПС в Києві Ірина Носачова зазначила, що не готова коментувати безпосередньо декларацію Шевченка, оскільки за законом без згоди платника не має права обговорювати якісь декларації.

"Але у нас спортсмени є ластівками, які дійсно декларують дуже якісні цифри. Вони перші, хто став показувати мільйони і платити ці суми до бюджету", - підкреслила вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Шевченко як кандидат у депутати Верховної Ради представив у Центральну виборчу комісію податкову декларацію, відповідно до якої його зарплата у футбольному клубі "Динамо" (Київ) за 2011 рік склала 25 тис.грн. При цьому в цілому його дохід за 2011 перевищив 13 млн.грн.

Досьє на Андрія Шевченка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини