RU

У парашутиста з Австрії під час польоту може закипіти кров

09.10.2012, 16:46
У парашутиста з Австрії під час польоту може закипіти кров - Фото
Фото: ruvr.ru
За австрійським парашутистом Феліксом Баумгартнером стежить увесь світ: найближчим часом повинен стрибнути з рекордної висоти з верхніх шарів стратосфери з наміром розвинути надзвукову швидкість під час вільного падіння. Подія в прямому ефірі транслюється на YouTube.

42-річний спортсмен в спеціальному скафандрі стрибне з висоти 36,6 тис. метрів зі стратостату.

Початок стрибка було заплановано на 16:00 за Києвом, але його перенесли на півгодини через погодні умови. За подією вже стежать сотні тисяч чоловік.

Під час стрибка австрійця чекають смертельні небезпеки. У разі розгерметизації або іншої несправності скафандра вартістю $200 тис. у нього може в буквальному сенсі закипіти кров.

Ще одна небезпека полягає в тому, що перші 30 секунд падіння чоловік практично не буде відчувати опір повітря, через що буде важко зафіксувати положення тіла. Якщо при входженні в атмосферу спортсмену не вдасться зафіксувати положення тіла, він точно втратить свідомість і не зможе розкрити свій парашут на запланованій висоті.

Також вченим поки невідомо, як буде реагувати тіло на падіння з надзвуковою швидкістю, яку ще нікому не вдавалося розвинути.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини