RU

У Львові відбулися перегони дронів p

13.07.2017, 11:33
У Львові відбулися перегони дронів - Фото
df4ec1432c3eccd79179fae997765ef3.jpg

На правах реклами

8 липня у Львов перетворився на столицю інноваційного спорту – тож саме там відбувся третій національний етап кубку України з дрон-рейсингу, що пройшов під егідою Федерації Авіамодельного Спорту України.

Організатори LVIV DRONE RACING CUP 2017, Спортивна Ліга Rotor GP Ukraine, планували провести змагання у Львівському парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького, та трамвайне депо N 1 (Lem Station) з першого погляду надихнуло їх влаштувати захоплююче продовження змагань – вечірні фрістайл-перегони. Але погода внесла свої корективи і змагання цілком пройшли на надскладній багаторівневій трасі у фактурному просторі Lem Station. Складність полягала в тому що закритий простір вимагає від пілотів не лише швидкості, а й високої майстерності і уважності у маневрах, щоб не пошкодити дрон. Хоча у численних глядачів видовищні зіткнення і аварії викликали найбільш емоційну реакцію і відчуття справжнього екшену.

У Львові відбулися перегони дронів

Обидві фан-зони були заповнені вщерть. Дорослі і діти у захопленні підходили впритул до захисної сітки, незважаючи на прохання організаторів дотримуватися дистанції – все ж таки швидкість дрона може сягати 100-150 км на годину. Також для глядачів були встановлені спеціальні екрани на яких вони могли побачити трасу «очима дронів». Враховуючі особливості локації, за допомогою спеціалістів компанії ЕXO, було побудовано цікавий трек, з різноманітними перепонами і складною траєкторією руху, ефектно підкреслений відповідним освітленням.

У Львові відбулися перегони дронів

У перегонах прийняли участь 9 пілотів з 5 міст України – Київа, Львова, Харкова, Дніпра і Броварів. Один з учасників під час пробних польотів так пошкодив дрона, що приймати участь у перегонах не зміг, тому змагались лише 8 учасників. Перегони проходили за системою Double Elimination (турнірна система з вибуванням після двох поразок) В фінальній боротьбі за перше місце зустрілися Владислав Бабушкін з Дніпра і львовянин Модест Ач. Переможцем став дніпровський пілот а призові місця розподілилися наступним чином: 1 – Владислав Бабушкін (Дніпро), 2 – Модест Ач (Львів), 3 – Олександр Васильев (Львів).

У Львові відбулися перегони дронів

Виходячи з неабиякої зацікавленості і уваги місцевих ЗМІ, можна зробили висновок, що у Львові дрон-рейсинг здобув своїх шанувальників.

У Львові відбулися перегони дронів

“Ми зустріли у Львові стільки однодумців та захоплених дронами людей, що змагання здобули несподіване і захоплююче втілення! Lem Station - одна з тих локацій, що надихають з першого погляду. Перше трамвайне депо Львову, стало відправною точкою для ідеї поєднати історію міста і інновації.

Наше бачення виявилося дуже співзвучним меті засновників проекту “LemStation” – вдихнути нове життя в це місце і перетворити його в культурний центр та коворкінг для розвитку інноваційних ідей. Ми раді були долучитися!” – зазначив Віктор Виноградов, представник Спортивної Ліги Rotor GP Ukraine.

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook и Google+: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини