RU

У липні-серпні пройде міжнародна регата Одеса-Батумі-Одеса

18.07.2012, 10:43
У липні-серпні пройде міжнародна регата Одеса-Батумі-Одеса - Фото
Фото: 500magellan.com
З 18 липня по 6 серпня 2012 року відбудеться відкрита Міжнародна парусна регата крейсерських яхт Одеса-Батумі-Одеса, в якій можуть взяти участь всі бажаючі яхтсмени.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ організатори заходу, починаючи з 18 липня, запланована стоянка в яхт-клубі "Одеса". 19 і 20 липня буде проводитися реєстрація учасників регати, пройдуть збори капітанів і почнеться оформлення портових, митних і прикордонних документів. Власне урочиста церемонія старту першого етапу змагання відбудеться 21 липня о 9:00, який планується дати з Воронцовського маяка.

Очікуване прибуття перших учасників регати в Батумі - 25 липня. Під час перебування яхт в Батумі планується ще одна залікова гонка по олімпійській дистанції. Грузинська сторона організовує для всіх учасників гонки екскурсії по Аджарії та заохочувальні призи. Під час стоянки яхт в Батумі буде проводитися бот-шоу і фестиваль водних видів спорту. 29 або 31 липня буде дано старт етапу Батумі - Одеса.

Церемонія урочистого нагородження переможців планується приблизно через добу після фінішу всіх учасників регати в порту Одеси.

Ініціатор регати - громадська організація "Магеллан 500", створена за ініціативою яхтового капітана Станіслава Тризни, яка вчинила кругосвітній похід на парусній яхті "Іваноіс" в честь 215-річчя Одеси в 2009-2010 роках.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини