У Києві готуються до чемпіонату Європи зі стрибків у воду p

09.06.2017, 17:38
У Києві готуються до чемпіонату Європи зі стрибків у воду - Фото
992f6fad4a3dd63cdb2f66cfe631ffde.jpg
на правах реклами

У кращому сучасному столичному Центрі спорту "Ліко", де розмістилися Федерація України зі стрибків у воду і фітнес-клуб Sport Life, відбувся прес-тур, на якому показали, як проходить підготовка до чемпіонату Європи зі стрибків у воду. Дана подія викликала колосальний ажіотаж серед ЗМІ. Подію відвідали телеканали: СТБ, ICTV, Новий, 24 Ка-нал, 5 Канал, а також більше 10 інтернет та друкованих видань.

liko2.jpg


"Зараз Sport Life налічує 50 фітнес-клубів, ми плануємо зростання мережі до 100 фіт-нес-клубів в найближчі три роки, що можна буде всерйоз вважати колосальним внеском у розвиток спортивної інфраструктури держави і масове оздоровлення насе-лення країни, - зазначив засновник групи компаній Sport Life, Дмитро Єкимов. - Кожен клуб має свою особливу фішку, вид спорту під який він був задуманий. У цьому клубі Sport Life Теремки ми приймаємо чемпіонат зі стрибків у воду. У Львові ми готові приймати чемпіонати по сквошу. У київському клубі на Чернігівській - чемпіонати з бок-су і єдиноборств".

Пан Єкимов також підкреслив: "Україна може пишатися проведенням чемпіонату Єв-ропи з футболу EURO 2012. В цьому році - блискучим проведенням Євробачення, а в понеділок розпочинається чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Саме це і формує пози-тивний імідж України на міжнародній арені".

liko3.jpg


"Українська збірна команда зі стрибків у воду входить до складу лідируючих спор-тивних команд Європи. У минулому році Федерація України зі стрибків у воду, яку я очо-люю більше 15 років, за підтримки Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, звернулася до Європейської асоціації плавання (LEN) з пропозицією про можливість проведення чемпіонату Європи в Києві. Я вдячний нашим європейським колегам за виявлену високу довіру і надану можливість вперше провести даний чемпіонат в Україні", - сказав під час прес-туру, президент Федерації зі стрибків у воду, Ігор Лисов. - В цьому заході братимуть участь 23 європейські країни і 150 спортсменів, загальна делегація складе близько 300 осіб. Ми вже зустріли представників збірної Великобританії, Німеччини та Болгарії, і очікуємо учасників з інших країн. У свою чергу, компанія "Ліко-Холдинг", як генеральний партнер Федерації і чемпіонату Європи, забезпечить максимально комфорт-ні і безпечні умови для всіх учасників змагань. Запрошую всіх на урочисте відкриття чемпіонату Європи зі стрибків у воду і змагання розпочнуться з 12 червня".

Також Ігор Лисов зазначив: "Потрібно розуміти, як соціально важливо прищепити лю-дям культуру займатися спортом і створити для цього необхідні умови. Таких людей, як Дмитро Єкимов, які внесли свою лепту в розвиток нашої країни і створення здорової нації, в формування майбутнього і формування іншої ідеології, можна перерахувати на пальцях. Сьогодні стало модно займатися спортом!"

liko4.jpg


2027041.jpg


2027042.jpg


2027043.jpg


2027044.jpg


liko5.jpg
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю