RU

УЄФА відсторонила від єврокубків два турецькі клуби

31.05.2012, 10:05
УЄФА відсторонила від єврокубків два турецькі клуби - Фото
57b722aedc8c7ab8314da0b0649939c9.jpg
Апеляційна інстанція УЄФА ухвалила рішення заборонити турецькому клубу "Бешикташ" виступати в двох наступних єврокубкових турнірах, в які ця команда кваліфікується в найближчі п'ять сезонів. Причина - порушення правил клубного ліцензування УЄФА та фінансового "фейр-плей". Дискваліфікація на другий турнір має  умовний характер і діятиме п'ять років.

Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, апеляційна інстанція провела позачергове засідання для винесення рішення по апеляції, поданої Дисциплінарним інспектором УЄФА на рішення Контрольно-дисциплінарного комітету від 1 травня і зустрічну апеляцію "Бешикташа". Зустрічна апеляція була частково задоволена. Розмір штрафу, встановленого першою інстанцією, скорочений з 500 тисяч євро до 200, з яких 100  тисяч має умовний характер з випробувальним терміном на п'ять років.

На тому ж засіданні було прийнято рішення з апеляції, поданої іншим турецьким клубом - "Бурсаспором". Цій команді заборонено виступати в найближчому турнірі під егідою УЄФА, в який вона кваліфікується протягом наступних чотирьох сезонів. Причиною покарання стало знову ж таки порушення правил клубного ліцензування та фінансового "фейр-плей". При цьому Апеляційна інстанція частково задовольнила зустрічну апеляцію "Бурсаспора" і скоротила розмір штрафу з 200 тисяч євро до 50. Тепер грошове покарання має умовний характер з випробувальним терміном на чотири роки.

Обидва рішення можуть бути оскаржені в Спортивному арбітражному суді Лозанни.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини