RU

УЄФА серйозно покарав Сербію за бійку в матчі з Англією

14.12.2012, 10:49
УЄФА серйозно покарав Сербію за бійку в матчі з Англією - Фото
81ed460c5f3092d74f6c5b005f13b26a.jpg
Контрольно-дисциплінарна інстанція (КДІ) УЄФА прийняла ряд рішень ojlj стикових матчів молодіжного Євро-2013 між збірними Сербії та Англії, під час і після якого відбулося кілька інцидентів. Гра проходила на стадіоні "Младость" в Крушеваці 16 жовтня.

Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, за рішенням КДІ наступний домашній матч молодіжна збірна Сербії проведе за зачиненими дверима. Крім того, Футбольна асоціація Сербії (ФАС) оштрафована на 80 тисяч євро.

Санкції щодо ФАС були винесені з зв'язку з неналежною поведінкою сербських уболівальників, а саме - поведінкою расистського характеру, під час і після матчу, а також у зв'язку з неналежною поведінкою сербських футболістів після матчу.

КДІ також постановила:

- Відлучити тренера збірної Сербії з фізичної підготовки Андрію Мілуновича від будь-якої пов'язаної з футболом діяльності на два роки. Дискваліфікація на другий рік має умовний характер з випробувальним терміном у три роки. УЄФА звернеться до ФІФА з проханням поширити покарання на території всього світу.

- Відлучити члена тренерського штабу збірної Сербії Предрага Катича від будь-якої пов'язаної з футболом діяльності на два роки. Дискваліфікація на останні півроку має умовний характер з випробувальним терміном у три роки. УЄФА звернеться до ФІФА з проханням поширити покарання на території всього світу.

- Дискваліфікувати гравця молодіжної збірної Сербії Горана Чаушича на чотири офіційні матчі національної команди під егідою УЄФА.

- Дискваліфікувати гравців молодіжної збірної Сербії Огнена Мудрінськ і Філіпа Малбашича на три офіційні матчі національної команди під егідою УЄФА.

- Дискваліфікувати гравця молодіжної збірної Сербії Ніколу Нінковича на два офіційні матчі національної команди під егідою УЄФА.

Покарання поширюються на наступні офіційні матчі збірної Сербії під егідою УЄФА, в яких вищевказані футболісти могли б зіграти.

Дисциплінарне провадження стосовно гравця молодіжної збірної Сербії Александара Пантича припинено.

На тому ж засіданні КДІ ухвалила рішення зняти всі звинувачення з Футбольної асоціації Англії (ФАА). ФАА отримала попередження за неналежну поведінку футболістів своєї команди (більше п'яти попереджень).

КДІ також прийняла рішення:

- Дискваліфікувати гравця молодіжної збірної Англії Стівена Колкера на два офіційні матчі національної команди під егідою УЄФА. Покарання поширюється на наступні поєдинки: Англія - ​​Італія (5 червня 2013 року) і Англія - ​​Норвегія (8 червня 2013 року).

- Дискваліфікувати гравця молодіжної збірної Англії Томаса Інса на один офіційний матч національної команди під егідою УЄФА. Покарання поширюється на наступний поєдинок: Англія - ​​Італія (5 червня 2013 року).

Апеляція щодо всіх вищевказаних рішень може бути подана протягом трьох днів з моменту направлення мотивованого рішення.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини