RU

УЄФА пояснив рішення провести Євро-2020 по всій Європі

07.12.2012, 11:13
УЄФА пояснив рішення провести Євро-2020 по всій Європі - Фото
Джанні Інфантіно (фото: uefa.com)
Рішення про проведення Євро-2020 в декількох великих містах по всій Європі подарує цілого ряду країн шанс зіграти свою роль в організації футбольного свята, яке в інших обставинах вони б, можливо, ніколи не отримали. Про це заявив генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно.

"Протягом найближчих кількох місяців Комітет УЄФА зі змагань для збірних визначиться з процедурою подачі заявок, після чого представить її Виконавчому комітету для ратифікації - швидше за все, до березневого засідання. Більш детально міркувати поки передчасно. Ясно одне: це будуть не одна-дві країни, а кілька міст по всій Європі. Їх число теж буде визначено пізніше", - сказав Інфантіно, слова якого наводить офіційний сайт УЄФА.

Очікується, що навесні 2014 після затвердження процедури подачі заявок на проведення Євро будуть прийняті рішення щодо приймаючих міст.

За словами Інфантіно, таке рішення виконкому викликано цілим рядом обставин. "У 2020 році чемпіонату Європи з футболу виповниться 60 років. Той факт, що кількість учасників фінальної стадії Євро збільшилася з 16 до 24, накладає додаткове навантаження на організаторів. Для багатьох держав проведення подібного турніру стає проблематичним, адже вимоги постійно зростають", - підкреслив функціонер.

Нагадаємо, вчора УЄФА ухвалив рішення провести чемпіонат Європи з футболу 2020 року в різних країнах, а не в одній або двох, як це було раніше. Такий формат турніру буде використаний тільки один раз, після чого УЄФА повернеться до традиційної форми проведення чемпіонату Європи в одній або двох країнах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини