RU

УЄФА обурена цінами в українських готелях

27.02.2012, 16:07
УЄФА обурена цінами в українських готелях - Фото
3cfb269d97152ef085e52b36e1f4b724.jpg
Завищена вартість проживання в українських готелях створює поганий імідж для України напередодні чемпіонату Європи з футболу. Про це сьогодні заявив операційний директор УЄФА Мартін Каллен під час телемосту "Варшава - Київ. 100 днів до Євро-2012".

"Деякі готелі виставляють дуже високі ціни. Однак ці надзвичайно високі ціни створюють поганий імідж для країни й для всього турніру", - сказав Каллен.

Він також закликав власників готелів раціонально й розумно підходити до цін на проживання. "Інакше у них гостей взагалі не буде, якщо ціни так і залишаться на такому високому рівні", - підкреслив він.

У свою чергу віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков також підтвердив, що в Україні спостерігається тенденція до завищення цін в готелях напередодні турніру.

"Ми попередили свої готелі, що Європа не така велика. Сьогодні польоти на low cost-компаніях, а ми відкриваємо з 15 травня, робимо на 2 місяці відкрите небо, тобто всі компанії світу можуть літати сюди вільно, дозволи мають тільки превентивний характер - тому готелі можуть залишитися напівпорожніми", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше Колесников закликав готелі знизити вартість проживання до Євро-2012.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини