RU

УЄФА може покарати "Металург" через фінансові порушення

21.11.2013, 16:21
УЄФА може покарати
361f38d5d039490c0b8f107b1c4d37af.jpg
Справи шести учасників єврокубків сезона-2013/2014 розглядаються слідчою палатою інстанції УЄФА з фінансового контролю клубів. У їх числі і донецький "Металург". Передбачається, що рішення по них будуть прийняті до кінця цього року.

Як повідомляє прес-служба УЄФА, слідство стосується наступних клубів: "Сконто" (Латвія), " Шльонськ" (Польща), "Гімараєш" (Португалія), "Пандурій" (Румунія), "Петролул" (Румунія), "Металург" Донецьк (Україна).

Слідча палата запросила 31 клуб надати додаткову інформацію про стан справ з простроченими зобов'язаннями перед клубами, своїми співробітниками та/або соціальними/податковими службами на момент 30 вересня 2013 року. Відносно шести з цих клубів було проведено призупинення виплат призових до прийняття наступних рішень.

Покладаючись на матеріали слідства, а також нову інформацію та свідчення клубів, слідча палата прийняла рішення закрити справи стосовно 25 клубів. Призові гроші, виплата яких була заморожена, були виплачені всім шести клубам, до яких застосовувалася ця міра в рамках попередньої справи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини