RU

У дебюті сезону київське Динамо розгромило дубль Боруссії (М)

20.01.2015, 10:36
У дебюті сезону київське Динамо розгромило дубль Боруссії (М) - Фото
У першому контрольному поєдинку 2015 року київське Динамо здобуло переконливу перемогу над другим складом німецького клубу Боруссія (Менхенгладбах).

У першому таймі команди не забивали, а вели позиційну боротьбу і опрацьовували тактичні схеми. Проте з приходом другого тайму киян "прорвало": гравці українського клубу за півгодини закинули німцям п'ять голів. Ворота суперника розпечатав Ярмоленко, а після нього рахунок забитим у новому сезоні голам відкрили Буяльський та Драгович. Під завісу зустрічі двічі відзначиться Теодорчик, підсумувавши домінування Динамо - 5:1. Єдиний гол німців забив на 64 хвилині матчу з пенальті штангою: йому вдалося зрівняти рахунок після фолу Бетао.

Відзначимо, що в першому таймі в складі київського клубу зіграли молодий півзахисник Сергій Мякушко і захисник Євген Селін, який довгий час сидів на лавці запасних з причини тривалого відновлення після травми.

Динамо (Киъв) - Боруссыя (Менхенгладбах) - 5:1
Голи: Ярмоленко ('59), Буяльський ('69), Драгович, ('78), Теодорчик ('88, '91) - Штанг ('64)

Склад Динамо в 1-му таймі: Рудько, Віда, Сілва, Хачеріді, Селін, Харатін, Мякушко, Мігель, Беланда, Ленс, Кравець
Склад Динамо у 2-му таймі: Коваль, Бетао, Цуріков, Драгович, Калітвінцев, Рибалка, Ярмоленко, Сидорчук, Буяльський, Гусєв, Теодорчик