RU

У WTA призначено нового президента

18.08.2009, 10:40

Новим президентом WTA став 38-річний Девід Шумейкер, повідомляє офіційний сайт Жіночої тенісної асоціації. На посту голови жіночого професійного тенісу він змінить канадку Стейсі Аллістер.

Д.Шумейкер раніше працював у WTA на посадах головного операційного директора, головного юрисконсульта і відповідав за просування WTA в азіатсько-тихоокеанському регіоні. Головні досягнення Шумейкера – підписання шестирічного контракту з титульним спонсором професійного туру на суму $88 млн., а також угоди про проведення підсумкових турнірів року в Досі (2008–2010 рік) і Стамбулі (2011–2013), які принесуть WTA $84 млн.

Коментуючи своє призначення не пост, Д.Шумейкер сказав: "Турнір Sony Ericsson WTA" ніколи ще не був таким сильним і все ж він і досі має неймовірний потенціал. Я дуже захоплений тим, що я частина команди Стейсі і маю можливість допомогти турніру і нашому вигляду спорту вийти на новий рівень успіху. Турнір має величезну популярність і серед моїх головних пріоритетів - прагнення розвинути зростання наших ключових ринків".

Теніс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини