RU

У польському футболі черговий корупційний скандал

18.12.2008, 16:29

Прокуратура Вроцлава затримала ще одного члена правління Федерації футболу Польщі (PZPN), 63-річного Генріка К, у справі про корупцію в польському футболі. Польські медіа раніше пов'язували Генріка К. із справою про корупцію у футбольному клубі "Арка" (Гдиня).

Як повідомляє "Football.ua", польські ЗМІ раніше повідомляли, що він нібито допомагав діячам цього клубу в контактах з футбольними суддями, які організовували договірні матчі.

За даними вроцлавської прокуратури, яка веде слідство у справі про корупцію в польському футболі, з 2003 по 2006 рік "Арка" (Гдиня) купила 41 матч.

З моменту початку слідства у справі про корупцію затримано більш ніж 180 осіб., 170 з яких пред'явили звинувачення. Серед звинувачених - спортивні діячі, суддя і двоє членів правління PZPN.

Нагадаємо, на початку грудня у Польщі затримано двох футбольних суддів, яким пред'явлене звинувачення в участі у так званій "футбольній мафії".

У жовтні 2008 року PZPN після гучних корупційних скандалів переобрала керівництво. Новим головою федерації став колишній футболіст і сенатор, 58-річний Гжегож Лято, який змінив на цьому посту Міхала Лісткевича.

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини