RU

У Польщі задоволені ліквідацією агентства Червоненка

20.11.2008, 13:35

Міністр спорту республіки Польща Мирослав Джевецьки спокійно відреагував на ліквідацію українського Національного агентства з підготовки і проведення в Україні фінальної частини Євро-2012.

Як повідомляє "Deutsche Welle", за словами міністра, він навіть радий такому рішенню, оскільки, таким чином, поновиться порядок в процесі підготовки.

М.Джевецькі зазначив, що українське агентство вже протягом декількох місяців не працювало. За його словами, нагляд за проектами, пов'язаними з європейською футбольною першістю ще раніше перебрав на себе Кабінет Міністрів.

Такої ж думки дотримується і керівник польського союзу "Pl-2012" Марчин Херра, який назвав таке рішення українського уряду "раціональним". Він висловив надію, що завдяки цьому процес підготовки до Євро-2012 в Україні поліпшиться.

Нагадаємо, 19 листопада Кабінет Міністрів прийняв рішення про ліквідацію Національного агентства з питань підготовки і проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це журналістам на брифінгу повідомив Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник. Рішення було прийнято в зв'язку з реорганізацією системи управління підготовкою України до Євро-2012. Національне агентство, відповідно до рішення Кабінету Міністрів, має бути ліквідоване в тримісячний термін.

Замість Нацагентства Кабінет Міністрів створив Координаційне бюро з питань підготовки і проведення в Україні Чемпіонату Євро-2012 в складі Секретаріату Кабміну.

Про підготовку до Євро-2012>>>

Досьє на Євгена Червоненка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини