RU

У Пекіні запалили вогонь Паралімпійських ігор-2008

28.08.2008, 11:09

У Пекіні сьогодні урочисто запалено вогонь Паралімпійських ігор-2008. Церемонія відбулася у Храмі Неба, де в минулому китайські імператори здійснювали обряд жертвопринесення вищій силі. Факел було запалено від сонячних променів за допомогою параболічного дзеркала.

Естафета стартує 29 серпня і триватиме дев'ять днів. загалом за цей час 850 факелоносців пронесуть факел через 11 міст Китаю маршрутом, протяжність якого 13 тис. км, який складений так, щоб відбити унікальність древньокитайської цивілізації та продемонструвати успіхи сучасності.

Естафета пройде одночасно двома маршрутами - "Древній Китай " та "Сучасний Китай", які 5 вересня з'єднаються у Пекіні, а наступного дня вогонь Паралімпіади-2008 буде запалено на церемонії відкриття в чаші на стадіоні "Пташине гніздо". Символами естафети, зображеними на емблемі нинішніх Паралімпійських ігор, стануть "небо, земля і людина".

На ХІІІ літніх Паралімпійських іграх у Пекіні Україну представлятимуть 126 спортсменів у 11 видах спорту. Спортсменів будуть супроводжувати 55 тренерів, лікарів, масажистів. До складу офіційної делегації входять 17 осіб, її керівником призначено президента Національного комітету спорту інвалідів України Валерія Сушкевича.

Усе про Олімпіаду-2008 в Пекіні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини