У Пекіні вшановували українських призерів Олімпіади

14.08.2008, 12:09

В Українському олімпійському домі в Пекіні відбулося вшановування бронзових призерів Ігор XXIX Олімпіади Іллі Кваші, Олексія Пригорова, Наталі Давидової, Армена Варданяна, а також Ігоря Борисика та Ганни Письменської, які посіли 7-ме місце у плаванні на...

В Українському олімпійському домі в Пекіні відбулося вшановування бронзових призерів Ігор XXIX Олімпіади Іллі Кваші, Олексія Пригорова, Наталі Давидової, Армена Варданяна, а також Ігоря Борисика та Ганни Письменської, які посіли 7-ме місце у плаванні на дистанції 100 м брасом та у синхронних стрибках із 3-метрового трампліну відповідно.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Національного олімпійського комітету України, президент НОК, член Міжнародного олімпійського комітету Сергій Бубка подякував українським спортсменам. "Приємно, що наша команда набирає оборотів, бажаю, щоб вже зовсім скоро "бронза" переросла в медаль іншого гатунку", - наголосив С. Бубка.

Водночас, віце-президент НОК, член МОК Валерій Борзов поділився своїм досвідом зі спортсменами: "Бронзова нагорода краща від золотої, адже "золото", як метал, згодом втрачає свій блиск, а ось "бронза" залишається такою ж яскравою та блискучою. А якщо серйозно, у нашої команди є характер і прагнення, тому все буде добре".

Спортсмени подякували всім за підтримку і за вкладені у них сили, які й призвели до бажаних нагород.

Нагадаємо, поки що збірна України завоювала чотири бронзових нагороди Олімпіади.

Армен Варданян виграв бронзову медаль у змаганнях з греко-римської боротьби в категорії до 66 кг.

Наталя Давидова завоювала бронзову медаль у змаганнях з важкої атлетики у ваговій категорії до 69 кг.

Український дует Ілля Кваша/Олексій Пригоров виграли бронзу у синхронних стрибках із 3-метрового трампліну.

Роман Гонтюк завоював бронзову медаль із дзюдо у ваговій категорії до 81 кг.