RU

У Пекіні сьогодні минув День України

11.08.2008, 14:21

Сьогодні в Українському олімпійському домі в Пекіні минув День України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Національного олімпійського комітету, захід відвідали близько 300 гостей, серед яких представники Оргкомітету Ігор, члени Міжнародного олімпійського комітету та керівники Міжнародних олімпійських федерацій, глави олімпійських делегації різних країн, зірки естради. На прийом прийшов і президент МОК Жак Рогге та почесний президент МОК Хуан Антоніо Самаранч.

Як зауважив президент НОК Сергій Бубка, під час Олімпійських ігор у Ж. Рогге заплановано лише два прийоми, один із них - український, що є "свідченням поваги до держави та визнання спортивних досягнень з боку міжнародних очільників олімпійського руху".

Ж. Рогге зазначив, що він із нетерпінням чекатиме "змагань зі стрибків із жердиною, адже атлети заявляють про подолання 6-метрової позначки". "Але я все-таки думаю, що рекорд Сергія Бубки не будо побито", - додав він.

Віце-прем'єр-міністр України Іван Васюник та Міністр у справах сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко зазначили, що спорт є пріоритетним напрямом у державі, тому і перемоги не за горами.

С. Бубка в інтерв'ю журналістам зауважив, що "настрій у команді нормальний, бойовий, йде лише третій день змагань, тому вболіваємо і сподіваємося на нагороди".

Нагадаємо, поки що найвищим досягненням українців на Олімпіаді-2008 є четверте місце чоловічої збірної зі стрільби з лука.

Усе про Олімпіаду-2008 у Пекіні >>>

Обговорення Олімпіади 2008 у форумі >>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини