RU

У парламенті де-факто немає жодного закону щодо Євро-2012

03.10.2008, 16:42

На сьогодні в парламенті де-факто немає жодного закону, що стосується чемпіонату Європи з футболу 2012 року, які повинні супроводжувати і забезпечувати реалізацію цього проекту. Про це заявив народний депутат від Партії регоінів Віктор Корж в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

"Цейтнот із законодавством був ще взимку 2008 року. Президент на засіданні Координаційної ради оголосив 1 лютого останнім терміном подання до парламенту законів щодо Євро-2012, які повинні супроводжувати і забезпечувати реалізацію цього проекту", - зазначив В. Корж.

За його словами, сьогодні до парламенту внесено тільки один законопроект. "Документ "Про державне і приватне партнерство", який було підготовлено Оксаною Слюсаренко (екс-заступник Міністра економіки) ще при попередньому уряді. Це не плід інтелектуальної діяльності нинішньої команди – Нацагентства, Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерства фінансів. Сьогодні де-факто жодного закону щодо Євро-2012 реально немає", - наголосив він.

Він зазначив, що Президент України, який очолює Координаційну раду, не може не усвідомлювати, що, розпустивши парламент, він, фактично, ставить хрест на подальшій підготовці до Євро-2012, оскільки в цьому випадку країна не побачить необхідних законів ще тривалий час.

Підготовка до Євро-2012 >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини