03.01.2020, 14:13
У НОК назвали кращу українську спортсменку - Фото
Ольга Харлан (фото - noc-ukr.org)

Для Ольги Харлан - це вже дванадцяте визнання Національного олімпійського комітету

Національний олімпійський комітет України визнав олімпійську чемпіонку Пекіна-2008, бронзового призера Лондона-2012, дворазового призера Ріо-2016 з фехтування на шаблях Ольгу Харлан кращою спортсменкою грудня. Про це повідомляє прес-служба НОК.

Звання найкращого тренера грудня отримав її наставник Юрій Марченко.

Високе визнання НОК шестикратна чемпіонка світу отримала завдяки перемозі на етапі Кубка світу в Солт-Лейк-Сіті (США).

За підсумками сезону вдруге поспіль Харлан виграла загальний залік у шаблісток, ставши володаркою Кубка світу. Це четвертий подібний трофей у її спортивній кар'єрі.

У минулому сезоні Харлан підтвердила своє лідерство на чемпіонаті Європи і на чемпіонаті світу.

У НОК підкреслили, що для Харлан - це вже дванадцяте визнання Олімпійського комітету, що є рекордом серед усіх українських спортсменів.

Після Харлан за кількістю цих нагород - олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв, на рахунку якого 11 визнань.

• 20 липня Харлан завоювала золоту медаль на чемпіонаті світу з фехтування в Будапешті. Харлан у фіналі індивідуального турніру шаблісток перемогла росіянку Софію Велику (15:14).