RU

У Львові розпочалося будівництво стадіону до Євро-2012

19.08.2008, 10:03

У Львові почалися підготовчі роботи на місці будівництва стадіону до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

До кінця вересня австрійська компанія "Alpine" впорядкує будівельний майданчик, підведе тимчасові комунікації - електроенергію, водопостачання та виконає роботи зі зняттю родючого шару землі. Згідно з графіком робіт, до кінця 2008 року будівельники підготують котловани для залиття фундаменту.

Проект стадіону на 33 тисячі місць, виготовлений австрійським Конструкторським бюро Альберта Віммера вже пройшов узгодження Укрдержекспертизи та інших дозвільних установ. Завершення стадіону заплановано на липень 2010 року.

Нагадаємо, згідно з умовами конкурсу, австрійська компанія має побудувати на 25 га наступні об'єкти: футбольний стадіон не менш, ніж на 33 тисячі глядачів, паркінги у кількості не менше, ніж на 1200 місць, готель, стандарту не нижче 3-х зірок на не менше, ніж на 200 номерів, універсальну спортивну арену не менше, ніж на 7000 місць та інші об'єкти, визначені учасником-переможцем.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини