RU

У Львові показали емблему міста до Євро-2012

09.06.2010, 13:40

Сьогодні у Львові відзначають два роки до початку чемпіонату Європи з футболу 2012 року. У Львові, як і в інших містах, які прийматимуть Євро-2012, представили логотип міста і квіткову клумбу у формі логотипу турніру, яка встановлена у центрі міста на проспекті Свободи. Крім того, у Львові з сьогоднішнього дня почав курсувати спеціальний трамвай Євро-2012.

"Ця клумба з логотипом до Євро-2012 - це прекрасна робота львівських садівників. Вчора ми відзначили 2 роки до того часу, як Україна прийме Євро. Зокрема і Львів. Щодо Львова хочу нагадати, що тут народився український футбол. "Карпати" - єдина команда, яка, перебуваючи у Першій лізі, виграла кубок Радянського союзу. Тому у львівських футболістів є можливість вписати свою сторінку вже у новітню історію, досягши результатів зі збірною на Євро-2012. Щодо організаційних аспектів, то нам треба створити такі умови, щоб ми тут раділи життю, а не за кордоном. І власне, Євро-2012 - це прелюдія до національної мрії, яка дає можливість нам до цього рухатися", - сказав віце-прем'єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков.

У Львові показали емблему міста до Євро-2012

Участь у презентації емблеми брали глава Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль, Міністр культури і туризму України Михайло Кулиняк, Львівський міський голова Андрій Садовий, директор турніру, керівник Місцевого організаційного комітету "Євро-2012 Україна" Маркіян Лубківський.

Нагадаємо, вчора свій логотип до Євро-2012 представив Київ, а до цього свою емблему продемонстрував Харків.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини