RU

У Львові ініціюють референдум про відмову від Євро-2012

20.08.2008, 10:41

Громадські організації Львова ініціюють референдум про відмову від проведення у місті матчів чемпіонату Європи 2012 року. Мотивом для такого рішення стала суперечка навколо будівництва нового стадіону коштами міста.

Як повідомляє "Deutsche Welle", члени Громадського форуму Львову заявляють, що жителі міста не захочуть будівництва стадіону бюджетним коштом, коли взнають, що ці гроші можуть бути використані на дороги, дитячі садки та лікарні. Представники форуму оприлюднили результати опитування населення Львова, згідно з якими 60% жителів виступили проти будівництва стадіону за гроші міста.

У зв'язку із цим, Громадський форум Львова вимагає, щоб найближчим часом було проведено відповідне соціологічне дослідження, а після оприлюднення результатів міські депутати ухвалили адекватне рішення.

Нагадаємо, 18 серпня у Львові почали підготовчі роботи на місці будівництва стадіону до Євро-2012. Проект стадіону на 33 тисячі місць уже пройшов узгодження Укрдержекспертизи та інших дозвільних установ. Здача стадіону запланована на липень 2010 року.

Підготовка до Євро-2012 >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини