RU

У Києві відновлено демонтаж ТРЦ "Троїцький"

21.07.2008, 10:50

19 липня у Києві знову почалися роботи з демонтажу торгово-розважального центру "Троїцький" біля Національного спортивного комплексу "Олімпійський". Про це заявив перший заступник голови КМДА Віталій Журавський.

Як повідомляє прес-служба КМДА, за його словами, саме цей день вважається першим законним днем початку демонтажу наземної частини ТРЦ на площі Троїцькій. "Ви знаєте, що було підписано угода між "Юджином", КМДА та Державним управлінням справами. Але цю угоду не ухвалював Кабінет міністрів. Більше того Міністерство юстиції України звернулося до Господарського суду, і оскаржило положення цього договору. Тільки вчора особисто від віце-прем'єра Івана Васюника ми отримали офіційний документ – виписку з протоколу N35 засідання Кабінету міністрів від 16 липня цього року. Цим документом зобов'язали віце-прем'єра повідомити нам, Державне управління справами і ТОВ "Юджин" про те, що Міністерство юстиції відкликало позовну заяву з Господарського суду, не оспорює текст договору і не заперечує жодного його пункту", - сказав В. Журавський.

Нагадаємо, раніше депутати Київради виділили 28 млн. грн на демонтаж ТРЦ "Троїцький". Також раніше Леонід Черновецький заявив, що демонтаж ТРЦ "Троїцький" біля НСК "Олімпійський" поновиться тільки після підписання Кабінетом Міністрів контракту про виділення компанії "Юджин" компенсаційної ділянки землі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини