RU

У Києві відкрили нову льодову арену

21.03.2011, 13:00

Віце-прем'єр-міністр України - Міністр інфраструктури Борис Колесніков відкрив нову тренувальну арену зі штучною кригою у Дніпровському районі Києва по вул. Міста Шалетт.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Б.Колесніков зазначив, що це перший за останні роки побудований у столиці спортивний комплекс такого рівня. "Останнім часом у Києві не було відкрито жодного аналогічного комплексу. Виключно комерційні проекти, розраховані лише на масове катання на ковзанах. Якщо ж говорити про наших спортсменів, то не секрет, що належних умов для тренувань у них просто не було. Зараз держава змінює цю ситуацію, адже саме тут дитячо-юнацькі спортивні школи зможуть провести тренування і змагання з фігурного катання і хокею", - сказав віце-прем'єр.

Трибуна льодової арени, за словами Б.Колеснікова, розрахована на 390 глядачів. У комплексі є гардероб, роздягальні для спортсменів, тренерів і суддів, кабінет лікаря, каси, службові і технічні приміщення. Загальна площа спортивної споруди - 3371,6 кв. метрів, льодове поле займає 1800 кв. м.

Б.Колесніков наголосив, що нова тренувальна арена замінить старий каток "Крижинка" біля НСК "Олімпійський", який буде знесений у рамках підготовки стадіону до Євро-2012. Отже, спортсмени, які сьогодні тренуються на базі "Крижинки", зможуть перейти у нове сучасне приміщення льодової арени.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини